Moda ve lüksün dünya başkenti olan Paris, "Işık Şehir" (Ville Lumière) diye de anılmaktadır. Bu ışık şimdi cildimize Paris Işıltısı olarak yansıyor. Cildimiz yoğun iş temposu, uykusuzluk, stres, yorgunluk, yaş, güneş ışınları, yeterli su tüketmemek, beslenme ve mevsim değişiklikleri nedeniyle ışıltısını zamanla kaybeder. Kış aylarında cildimiz soğuk havanın etkisiyle kuruyup yıpranırken yaz mevsiminde güneşin yarattığı hasar ile cildimizde çizgiler belirginleşir.
NCTF 135 HA  ( new cellular treatment factor zamanla ) yavaşlamış olan hücrelerin onarım mekanizmasını hızlandırır. Işıl ışıl parlayan, aydınlık, güzel, sağlıklı bir cilt için tercih edilen antiaging tedavilerdendir.
Cilde mikroenjeksiyonlar şeklinde yaşlanma karşıtı maddeler verilir.

Cildi canlandıran formül pekçok aktif madde içeriyor. Bunlar;

  • cildin neminden sorumlu hyalüronik asit,
  • hücre fizyolojisinde rol oynayan 12 vitamin ve mineral,
  • elastin ve kolajeni uyaran 24 aminoasit,
  • hücre metabolizmasını onarıcı ve yenileyici koenzim ve nükleik asitler,
  • serbest radikalleri azaltarak etki eden antioksidanlar olan glutatyon ve glukozamindir.

Cildinizin durumuna göre 15 gün arayla 3 seans sonrasında 1 ay arayla 2 seans uygulanması önerilir. Yaz kış her mevsim ve her yaş grubuna kadın erkek uygulanabilen bir tedavidir. Uygulama sonrası günlük hayatımıza devam edebilir. İşlemin etkisini yaklaşık iki gün içinde görebilirsiniz. Cildiniz kuru, cansız ve mat ise ince çizgiler oluşmaya başladıysa bu tedavi yöntemi sizin için uygun olabilir. Yüz, gözçevresi, gözaltı, boyun, dekolte ve ellere uygulanabilir.